Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#388
Stary 06.11.2011, 19:48
co WY chcecie kasa z transferów trafia do Cupiała od 2004 r Wisła się stacza sportowo i organizacyjnie i tylko dlatego BC jej nie pozwala dobić bo ma z tego niezłe pieniądze z czasem niestety tych upokorzeń jest wieńcej proporcjonalnie do zysku właściciela.
Odpowiedz cytując