|
co WY chcecie kasa z transferów trafia do Cupiała od 2004 r Wisła się stacza sportowo i organizacyjnie i tylko dlatego BC jej nie pozwala dobić bo ma z tego niezłe pieniądze z czasem niestety tych upokorzeń jest wieńcej proporcjonalnie do zysku właściciela.
|