Wyświetl pojedynczy post
Vasquez
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków, Podwale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7071
Stary 06.11.2011, 19:46
Zmiana trenera nic nie da...Robiliśmy to X razy...Z treneram iz PL / Zagranicy...Zawsze kończy się tak samo....
Maskaant ma zostać, bo nikogo lepszego nie znajdziemy...
ALbo mam propozycję...Po Euro2012 Smuda będzie wolny ...Zapewne chętnie powróci na Raymonta
-------------------
-> Only Wisla <-
-------------------
Odpowiedz cytując