Zmiana trenera nic nie da...Robiliśmy to X razy...Z treneram iz PL / Zagranicy...Zawsze kończy się tak samo....
Maskaant ma zostać, bo nikogo lepszego nie znajdziemy...
ALbo mam propozycję...Po Euro2012 Smuda będzie wolny ...Zapewne chętnie powróci na Raymonta
