Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15407
Stary 06.11.2011, 19:46
Łukasz Garguła widać często korzysta z towaru Roberta, również w trakcie meczu, skoro po derbach mówi:

Cytat:
Musimy przygotować się do kolejnych spotkań i zmazać tą plamę
Panie Łukaszu, uprzejmie informuję że "plamy" zmazać się nie da wygranym meczem z Górnikiem Zabrze, ani ze Śląskiem, Widzewem, Polonią, Zagłębiem... Okazja na "zmazanie plamy" pojawi się dopiero w kwietniu 2012.

Wydawałoby się, że inteligentny człowiek, do tego piłkarz grający w polskiej lidze to rozumie. Panie Łukaszu, polecam się douczyć:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_K...ce_no%C5%BCnej

i przestać p@%&ć głupoty. Przypominam, że gra Pan w Wiśle Kraków, a ja Panu częściowo opłacam pensję.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując