Łukasz Garguła widać często korzysta z towaru Roberta, również w trakcie meczu, skoro po derbach mówi:
Cytat:
|
Musimy przygotować się do kolejnych spotkań i zmazać tą plamę
|
Panie Łukaszu, uprzejmie informuję że "plamy" zmazać się nie da wygranym meczem z Górnikiem Zabrze, ani ze Śląskiem, Widzewem, Polonią, Zagłębiem... Okazja na "zmazanie plamy" pojawi się dopiero w kwietniu 2012.
Wydawałoby się, że inteligentny człowiek, do tego piłkarz grający w polskiej lidze to rozumie. Panie Łukaszu, polecam się douczyć:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_K...ce_no%C5%BCnej
i przestać p@%&ć głupoty. Przypominam, że gra Pan w Wiśle Kraków, a ja Panu częściowo opłacam pensję.