Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 06.11.2011, 19:44
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla Wilka i Jovanovicia. Plus ewentualnie dla Bitona. Oni wiedzieli, o co grają.
Iliev i Pareiko jeszcze. Widziałem, że Iliev ciągnął akcje, ale brakło mu wydolności. Jednak widać było, że się starał, nie odpuszczał. Pareiko też nie zawinił, grał dobrze i jak zawsze bardzo mu zależało.

Zabrakło nam walczaków, mocnych charakterów. Zabrakło Małeckiego, Sobolewskiego, Meliksona. Im nie trzeba tłumaczyć co to Derby i że Wisła w takim meczu nie może przegrać. Szczerze przyznam, że dzisiaj zatęskniłem za Głowackim, Brożkami, Baszczyńskim, Kosowskim, Zieńczukiem, Błaszczykowskim. Za zawodnikami, którzy dawali z siebie wszystko w takich meczach. Mam wrażenie, że drużyna zatraciła tożsamość.

Właśnie to są skutki budowania drużyny w oparciu o piłkarzy zza granicy, którzy w wielu przypadkach nie są lepsi od polskich zawodników. Właśnie dlatego marzę, aby w Wiśle było miejsce dla jej wychowanków. Dla Bruda i Czekaja mecz z Cracovią to nie byłby zwykły mecz. Napewno daliby z siebie 150%
Odpowiedz cytując