Wyświetl pojedynczy post
Tylko Piłka
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1777
Stary 06.11.2011, 19:43
Miał być na świeczniku, jest... na dywaniku http://www.tylkopilka.pl/articles/mi...st-na-dywaniku

"Atmosfera w Wiśle jest bardzo dobra"
http://tylkopilka.pl/articles/maaska...t-bardzo-dobra

Analiza taktyczna derbów Krakowa http://www.tylkopilka.pl/articles/analiza-taktyczna-derbow-krakowa
Ostatnio edytowane przez Tylko Piłka : 07.11.2011 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując