Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Tylko Piłka
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
1777
06.11.2011, 19:43
Miał być na świeczniku, jest... na dywaniku
http://www.tylkopilka.pl/articles/mi...st-na-dywaniku
"Atmosfera w Wiśle jest bardzo dobra"
http://tylkopilka.pl/articles/maaska...t-bardzo-dobra
Analiza taktyczna derbów Krakowa
http://www.tylkopilka.pl/articles/analiza-taktyczna-derbow-krakowa
Ostatnio edytowane przez Tylko Piłka : 07.11.2011 o godz. 11:52.
Tylko Piłka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tylko Piłka
Znajdź inne posty napisane przez Tylko Piłka