Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 06.11.2011, 19:43
Największym sukcesem mimo wszystko było zatrudnienie Stana, reszta to nibylandia w wykonaniu Basałaja. Kiedy my wreszcie przejrzymy na oczy?
Nie ma niczego. Boisk, akademii, wychowanków, wyników. ducha druzyny pelnych trybun...
Odpowiedz cytując