Wyświetl pojedynczy post
MwMw
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7068
Stary 06.11.2011, 19:42
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wariant z polskim trenerem, obojętnie czy "młodym zdolnym", czy doświadczonym, czy wreszcie "wychowankiem" (np: Nawałka, Kusto) przerabiany był już milion razy - zawsze kończyło się wstydem i tragedią.
Obecny wariant z zagranicznym szkoleniowcem skonczył się jeszcze większa tragedią i wstydem... leją nas wszyscy od gdanska do bielska bialej poprzez Cracovie... jakby nam odjąc te pkt z jagą i ŁKS gdzie sedziowie wypaczyli wynik to bysmy się okolo spadkowej zakrecili... to jest własnie podsumowanie zdolnosci maaskanta w naszej lidze... on sobie nie radzi, nasciagał EMERYTÓW i wszystko dupło... potrzeba polaka ktory posciaga dobry polskich graczy. Taki Wilk przyszedł z korony a gra z pasją, zaangazowaniem, widac że mu sie chce. Takich MŁODYCH zawodników w polskiej lidze by sie uzbierało 10-15 i mozna ich wykupic - tutaj nie trzeba nawet sporej kasy. Tylko trener musi chcieć a nie byc nastawionym na szrot wypalony z zagranicy... ogolnie kupowanie zawodnika powyzej 30 roku zycia to głupota...

WOLĘ WSTYD I TRAGEDIĘ PO PORAŻCE POLAKÓW Z POLSKIM TRENEREM NIŻ WSTYD I HAŃBĘ Z 10 ZAGRANICZNIAKAMI W KADRZE I TRENEREM KTORY PO POLSKU ZDANIA NIE POTRAFI SKLECIĆ...
Odpowiedz cytując