|
Najlatwiej zwolnic trenera. Tylko co potem?
szukanie z łapanki nastepcy, ktory tez nie da gwarancji na cos lepszego, plus stracony czas na poznanie zespolu.
Jesli juz mowic o czyjes winie za wyniki sportowe to ponosi je w głownej mierze zarzad, ktory jest odpowiedzilany za wyniki finansowe, za zarabianie pieniedzy. Jesli tego nie potrafia i nie ma kay na klasowych pilkarzy i trenera to mamy taka pyte jak mamy.
Nie jest wina Maaskanta ze nie jest genialnym trenerem, bo gdyby takim byl to by byl trenerem w Realu Madryt a nie u nas. Nie obwinialbym tez pilkarzy za to ze nie graja jak Barcelona, dopoki daja z siebie 100% na boisku to jest ok. Oni poprostu graj najlepiej jak potrafia, a ze nie potrafia lepiej to mamy pyte jak mamy.
Nie jest wina trenera i Stana ze nie ma kasy, ze nie ma szkolki pilkarskiej , ze trzeba sciagac darmowych zagranicznych pilkarzy. Zastanowcie sie kto ponosi za to odpowiedzialnosc ze tak niewielu Polakow gra w Wisle. Wyniki sportowe sa tylko odzwierciedleniem decyzji ktore zapadaja w zarzadzie.
Dotakowo jak nam szczescia braklo jak dzisiaj, to moglismy wygrac to spotkanie.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
|