Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7060
Stary 06.11.2011, 19:36
Żal mi was jeśli myślicie, że zmiana trenera cokolwiek zmieni. A tyle razy to już było przerabiane.

Weźmy przykład Skorży. Zdobył w cuglach dwa mistrzostwa, w pucharach nic z nim nie graliśmy, w trzecim roku zaczęło źle iść w lidze to go wyrzucili. Pierwszy rok w Legii miał fatalny. Przez przypadek go nie wyrzucili i teraz "eLka idzie na mistrza", a do tego właśnie powtórzyła sukces Amiki w pucharach z przed roku. Teraz zagadka:
a. Skorża jest chujowym trenerem
b. Skorża jest zajebistym trenerem
c. To nie ma znaczenia bo gra drużyny to pochodna szczęscia, dyspozycji piłkarzy, braku kontuzji, dyspozycji dnia, wstrzelenia się z transferami, itp.

Czy zatrudnienie nowego trenera sprawi, że Lamey, Jaliens czy Diaz staną się lepszymi obroncami, albo w cudowny sposób zostaną uzdrowieni nasi podstawowi zawodnicy, bez których każde dziecko wie, że nic nie gramy.

Jeśli ktoś powinien beknąć za obecna sytuacje w klubie to powinien to być... Valckx, bo to on nam sprowadził takie wynalazki do obrony. Tak wiem, że to absurd.
Odpowiedz cytując