Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7059
Stary 06.11.2011, 19:35
Powinien przyjsc charyzmatyczny trener, ktory stworzy druzyne! Taktycznie i mentalnie.
Bo problem z Maaskantem jest taki, ze ma on moze pomysl, plan, cos sie stara przekazac, ale za grosz nie widac w tym wszystkim "chemii". To jest wszystko rozlazle, jednostajne. Niby poklepia ta pilka, ustawia sie, ale to jest bez wyrazu. Jak taka wydmuszka, ktora ladnie wyglada z zewnatrz, ale w srodku nie ma nic. Nie ma potencjalu.
Nie ma takiej iskry, tego czegos. Tego obrazu, ze nawet moga grac slabiej, ale wyrywaja, dominuja, walcza jeden za drugiego, organizuja cale boisko. W skrocie - nie ma monolitu, nie ma druzyny.

Trener to raz. Za to co napisalem wyzej odpowiedzialnosc ponosi tez Basalaj. Bo uwazam, ze tylu obcokrajowcow, moze grac dobrze pod warunkiem, ze sa na poziomie tych z Arsenalu. Tutaj po prostu nie ma zwiazku miedzy nimi, nie czuja sie druzyna i to widac.
Odpowiedz cytując