Bobus17 napisał(a):

Dobra a co potem Kto za niego ? Ja życzyłbym sobie żeby Maaskant został wole żeby zawodników nie spełniających oczekiwania wyp**oddalić z Reymonta . Takie jest moje zdanie.
|
Kolego ale ja nie ejstem od tego zeby typowac kto za niego..
W klubie powinni byc ludzie ktorzy o tym zadecyduja...
Dobrze piszesz ze kopaczy tez trzeba pozegnac ale wg. Robert przestal nad wszystkim panowac juz jakis czas temu...