|
Materiał ludzki poza Jaliens'em jest. Nie mamy trenera w tej chwili. Robert chyba ,żyje w swoim świecie. Marzy mi się jakiś normalny trener z jakimś dorobkiem, który już własne błędy popełnił i czegoś się na nich ,nauczył. A Maaskant ? Cóż on kompromituje Wisłę. Podbeskidzie ? Cracovia z dna tabeli? Męczarnie. Wielki wór goli w grupie LE. "Szczym" do gości? Facet jakby miał trochę honoru to by się podał do dymisji i wypierdalał gdzie tulipan rośnie .
|