Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7037
Stary 06.11.2011, 19:23
Ja sądzę że problemem nie jest sam Maaskant. Dołujemy bo pomysł na tę drużynę, przynajmniej w rundzie jesiennej się nie sprawdził.

Na wiosnę wzmocniono drużynę i efekt był, punktowaliśmy.

Teraz mamy kilka kontuzji, wzmocnienia nie dodały drużynie nowego paliwa i dołujemy.

Trener moim zdaniem też nie jest bez winy. Jego taktyka jest nieskuteczna, nie ma chemii i zrozumienia w tej drużynie.

Nie podejmę się oceny czy to zawodnicy nie są w stanie spełnić założeń taktycznych trenera czy ten wymaga od tej drużyny zbyt wiele ale ewidentnie coś tu nie gra.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując