Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7035
Stary 06.11.2011, 19:22
Maaskant musi dograć rundę do końca czy się komuś podoba, czy nie. Zatrudnianie nowego trenera "z łapanki", na chybcika, skończy się kolejną katastrofą.

Nie mniej mam odmienny pogląd od flamengisty - uważam, że kierunek zagraniczny jest słuszny. Problem w tym, żeby znowu nie żydzić kasy na jakiegoś "młodego i ambitnego", ale zatrudnić trenera z udokumentowanymi sukcesami i doświadczeniem. Będzie bolało finansowo? Pewnie będzie. Ale jestem przekonany, że zwróci się z nawiązką...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując