Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7032
Stary 06.11.2011, 19:20
bomber85 napisał(a):Wyświetl post
Nesta zastanów się chwile... co my wdrażamy... może chodzi ci o słowo wycofywanie !! Wycofanie gry taktycznej, wycofanie gry kombinacyjnej, wycofanie gry technicznej..... nawet pojęcie gra z pierwszej piłki wydaje się daleka....
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Odpowiedz cytując