|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline
|
#7032

06.11.2011, 19:20
|
bomber85 napisał(a): 
|
Nesta zastanów się chwile... co my wdrażamy... może chodzi ci o słowo wycofywanie !! Wycofanie gry taktycznej, wycofanie gry kombinacyjnej, wycofanie gry technicznej..... nawet pojęcie gra z pierwszej piłki wydaje się daleka....
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
|
|