Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7023
Stary 06.11.2011, 19:12
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
co jak co , ale Wilk i Jovanovic bardzo na plus po meczu. Oddali mocno serce za Wisłę . Jedyny plus , ale bardzo malutki to że może wreszcie usuniemy niby trenera z Wisły , tyle w temacie nie będę nic pisał emocje jeszcze zrobią swoję
Dokładnie, oni dwaj zapieprzali aż miło.
Natomiast Garguła żuje cwaniak gume po meczu i się głupio uśmiecha....
Odpowiedz cytując