zgrybus napisał(a):

|
co jak co , ale Wilk i Jovanovic bardzo na plus po meczu. Oddali mocno serce za Wisłę . Jedyny plus , ale bardzo malutki to że może wreszcie usuniemy niby trenera z Wisły , tyle w temacie nie będę nic pisał emocje jeszcze zrobią swoję
|
Dokładnie, oni dwaj zapieprzali aż miło.
Natomiast Garguła żuje cwaniak gume po meczu i się głupio uśmiecha....