Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7011
Stary 06.11.2011, 19:06
Tego się bałem, w drugiej połowie totalna gra na afere. Z gry wrzutki na ślepo z stałych fragmentów krótkie rozegrania. Zanim jednak zwolnil bym Maaskanta to wyje... bym z Wisly tego gwiazdora Basalaja!
Odpowiedz cytując