Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7005
Stary 06.11.2011, 19:00
Nie jesteśmy już nawet ligowym średniakiem. Przegrywamy z najsłabszymi. Dolna część tabeli.


Jedynym plusem po porażce w derbach może być to że wreszcie wywalimy tego niby trenera. Tak ładnie gada, ale warsztatu to on nie ma za grosz.

Potrzeba porządnego trenera, który to wszystko poukłada bo zawodnicy generalnie są, ale nie wiedzą co mają zrobić z piłką.
Odpowiedz cytując