|
Pierwsza połowa Wilk ma starcie z jakąś pasiastą niewiastą - Garguła kręci się obok z uśmieszkiem.
Polacy a zaangażowanie w Świętej Wojnie...
mały szacuneczek dla Diaza , Jovanovica , Jirsaka za wydarzenie z II połowy.
Panie Maaskancie idź pan w .....
|