Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline
#
7000
06.11.2011, 18:56
loosing derby = no excuse = maaskant out
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
Alov
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alov
Znajdź inne posty napisane przez Alov