Wyświetl pojedynczy post
MwMw
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 06.11.2011, 18:51
kolejny mecz z rzedu bez gola nawet!!! Nie potrafili strzelic gola beniaminkowi z bielska-białej i tragicznej cracovi!! brak gola!!! tu nie ma co o pkt gadac skoro nie strzelili nawet gola!!
Odpowiedz cytując