Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
MwMw
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
275
06.11.2011, 18:51
kolejny mecz z rzedu bez gola nawet!!! Nie potrafili strzelic gola beniaminkowi z bielska-białej i tragicznej cracovi!! brak gola!!! tu nie ma co o pkt gadac skoro nie strzelili nawet gola!!
MwMw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MwMw
Znajdź inne posty napisane przez MwMw