Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
Od: 12.2007
Offline
#
273
06.11.2011, 18:47
Rozpedzic te bande najemnikow bez ambicji, nie wiem jakim mozna byc ignorantem, aby stawiac na Diaza.
Ciekawy jestem konferencji pomeczowej: ''Zagraliśmy dobry mecz, lecz zabrakło nam szczęścia''.
kono
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kono
Znajdź inne posty napisane przez kono