Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 06.11.2011, 18:47
Rozpedzic te bande najemnikow bez ambicji, nie wiem jakim mozna byc ignorantem, aby stawiac na Diaza.
Ciekawy jestem konferencji pomeczowej: ''Zagraliśmy dobry mecz, lecz zabrakło nam szczęścia''.
Odpowiedz cytując