Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline
#
272
06.11.2011, 18:46
Czy to komuś się podoba, czy nie, to prawda - stety/niestety - jest taka, że Cracovia gra dziś mądrzej, ciekawiej, lepiej.
Wisła szarpie, gra bez pomysłu i wali łbem w mur.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
martiness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martiness
Znajdź inne posty napisane przez martiness