Wyświetl pojedynczy post
Kroton
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 06.11.2011, 18:27
W I połowie chciałem napisać, że Wisła dobrze gra, ale padł gol i Chavez kolejny raz mnie od tego wyleczył. On z Jaliensem to największe pokraki w kadrze. W tej obronie to tylko Jovanowic umie grać w piłę. Jak te nasze skórokopy mogą przegrywaćz tymi Filipiakami. Przecież PoCracki (Cracovia) znowu będą walczyć o utrzymanie. Jak tego nie wygramy to nie nadajemy się na mistrza bo przegrywamy takie mecze. Remis też będzie porażką. Wisła znowu dobrze gra ale nie zdziwię się jak zaraz PoCracki strzelą bramę. Według mnie karnego nie było.
Odpowiedz cytując