Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
MwMw
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
250
06.11.2011, 18:22
Dokładnie - Cracovia miała 6 pkt i pewny spadek a tak nasi pseudopilkarze dają jej za darmo 3 pkt i jeszcze nadzieje na utrzymanie a my zostaniemy ze stratą 7 pkt do lidera i z gra od ktorej chce się rzygać...
MwMw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MwMw
Znajdź inne posty napisane przez MwMw