arrosmay napisał(a):

|
Rozumiem, że jest sezon jazdy na Jaliensa (w większości zasłużonej), ale akurat jak na te 45 minut to mimo wszystko niczego nie zepsuł.
|
Natomiast najgorszy transfer w obronie - Chavez, mimo ewidentnej winy za dzisiejszego gola i nie tylko, nadal jest lepszy od Jaliensa oraz innych i jest nie tylko na Weszło, ale i tutaj na Wiślackim forum - NIETYKALNY. Brzydzę się taką hipokryzją.