Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 06.11.2011, 18:05
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że jest sezon jazdy na Jaliensa (w większości zasłużonej), ale akurat jak na te 45 minut to mimo wszystko niczego nie zepsuł.
Natomiast najgorszy transfer w obronie - Chavez, mimo ewidentnej winy za dzisiejszego gola i nie tylko, nadal jest lepszy od Jaliensa oraz innych i jest nie tylko na Weszło, ale i tutaj na Wiślackim forum - NIETYKALNY. Brzydzę się taką hipokryzją.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując