Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 06.11.2011, 17:58
Słabizna.
Tak jak pisałem oni nie potrafią grać piłką, utrzymać się przy niej, uspokoić, przegonić trochę Cracovie po tym boisku. Jak się idzie na wymianę i ciągle traci piłkę to czego się spodziewać . Taka gra to jest kuszenie losu. I lepiej chyba nie będzie. Z Maaskantem czy bez niego umiejętności im nie przybędzie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 06.11.2011 o godz. 18:00.
..
Odpowiedz cytując