Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17537
Stary 06.11.2011, 16:49
Zagłębie - jak na zespół przez zagranicznego trenera prowadzony przystało - cały czas próbowało grać w piłkę, ale brakowało im tej mitycznej już "jakości" - zarówno w obronie jak i w ataku.
Śląsk szybciutko strzelił bramkę i potem mógł grać to co lubi najbardziej - "defense", przyjmowanie przeciwnika na swojej połowie, szybki atak kiedy jest okazja; po prostu dojrzała piłka zespołu lepiej ułożonego taktycznie i mającego piłkarzy o wyższych umiejętnościach indywidualnych... chociaż nie, trenerem Śląska jest przecież polak - zatem Śląsk grał "autobus", z rzadka zabójczo kontratakując
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując