Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15404
Stary 06.11.2011, 16:21
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą zastanawiające, dlaczego taki Kew dostał w takim wieku tak duży kredyt zaufania (pomijając grę bez względu na dyspozycje, chodzi mi o jego kontrakt)?! Taka kasa, tyle lat i taki dramat...
Choćby gościu dziś hattricka strzelił to osobiście zdania nie zmienię. Już się "wykazał" tutaj.
No cóż, nikt nie jest jasnowidzem. I nigdy nie jest tak, że wypala 100% transferów. U nas również - oprócz kulki dobrych, jak Maor, Sergiej czy Marco, pojawiły się i złe.
Ale trudno nazwać Jaliensa jakimś "no name`em", wiele rzeczy za nim przemawiało. Wielu kibiców było zadowolonych z tego transferu, o ile pamiętam również prasa oceniała zatrudnienie Jaliensa bardzo pozytywnie. Stan miał prawo sądzi, że gość się sprawdzi. A że się pomylił? Trudno... zdarza się. Nie pierwszy i nie ostatni raz.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując