Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51840
Stary 06.11.2011, 16:03
Ja jestem bardzo ciekawy kto zostanie sprzedany bo że tak będzie niem wątpliwości .Co do Bitona to moim skromnym zdaniem facet wygląda dobrze fizycznie ........I NIC PO ZA CZASEM MAM TAKIE WRAŻENIE ŻE TE BRAMKI TO TAKI PRZYPADEK .No ale czas pokarze kto miał racje .
Odpowiedz cytując