Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15401
Stary 06.11.2011, 15:43
Cytat:
ociec Ciemka:
Mam wrażenie, że trener wystawia tych, których uważa za najlepszych w danej chwili.
A mi właśnie brakuje tego wrażenia. Zn. owszem, grają ci, których w danej chwili uważa za najlepszych, jednak poza tym kręgiem, w "elycie" są Kew czy Andraż, do tego można dorzucić tez Lameya.
Jak dla mnie dziś w defensywie powinni dziś zagrać Palijć na lewej, w środku Diaz z Chavezem i na prawej Marko.
O ile Lameya można jeszcze jakoś znieść, o tyle Jaliens powinien dostać porządny wykop z R22!
Swoją drogą zastanawiające, dlaczego taki Kew dostał w takim wieku tak duży kredyt zaufania (pomijając grę bez względu na dyspozycje, chodzi mi o jego kontrakt)?! Taka kasa, tyle lat i taki dramat...
Choćby gościu dziś hattricka strzelił to osobiście zdania nie zmienię. Już się "wykazał" tutaj.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując