Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15400
Stary 06.11.2011, 15:28
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli dzisiaj Zobaczymy Jaliensa w pierwszym składzie, a na boisku braknie miejsca dla Diaza, Chaveza czy Jovanovicia, to dla mnie będzie to bardzo poważny kamyczek do ogródka trenera. Są pewne granice ufania zawodnikowi i stawiania na niego. Maaskant starał się zaufać Jaliensowi, ale przez rok Holender nie dał żadnych powodów, by robić to dalej. W dodatku w tej chwili konkurenci nie są już na zasadzie zagrał przez całe życie jeden mecz zogórkami i tyle go widzieliśmy. Pokazali, że mają na dzień dzisiejszy formę i po prostu zasługują na szansę zdecydowanie bardziej niż Jaliens.
A kto z naszych obrońców ma tę świetną formę?
Chavez, ktory ostatnio grał beznadziejnie zupełnie nie przypominając gościa z ubiegłego sezonu?
Bunoza, który jest kontuzjowany?
Czekaj, ktory w meczu pucharowym wcale jakoś nie błyszczał?
Diaz, który wydaje się dochodzić do siebie, ale do tej pory grał poprawnie, co drugi mecz
Jovanović, który jest uważany za świetnego obrońcę dzięki kilku rajdom na skrzydle i co chwilę łapie kontuzje?
Ostatnio dobrze gra Lamey, ktoremu dołek formy wyraźnie minął.


Mam wrażenie, że trener wystawia tych, których uważa za najlepszych w danej chwili.

Może para Chavez Diaz byłaby najmniej zła na dziś a na bokach Lamey z Jovanoviciem. Może przynajmniej nie byłoby tej autostrady po naszej lewej stronie?
Odpowiedz cytując