mitmichael napisał(a):

|
Zmiana Diaz do srodka a Marko na PO bo potrzeba nam obroncy właczajacego sie w akcje ofensywne a takim jest wlasnie Jovanovic. W dzisiejszym footballu wszyscy obroncy powinni sie właczac w takie akcje (jak wczoraj w Arsenalu) ale my nie mamy na tyle dobrych obroncow by wszyscy w tych akcjach uczestniczyli
|
Wiem, napisałem że wymiennie

Diaz nawet może lepiej się sprawdzi w środku, bo jet niesamowity w powietrzu
