Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 06.11.2011, 15:07
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Zmiana Diaz do srodka a Marko na PO bo potrzeba nam obroncy właczajacego sie w akcje ofensywne a takim jest wlasnie Jovanovic. W dzisiejszym footballu wszyscy obroncy powinni sie właczac w takie akcje (jak wczoraj w Arsenalu) ale my nie mamy na tyle dobrych obroncow by wszyscy w tych akcjach uczestniczyli
Wiem, napisałem że wymiennie
Diaz nawet może lepiej się sprawdzi w środku, bo jet niesamowity w powietrzu
Odpowiedz cytując