Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 06.11.2011, 14:47
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Coś czuje, że Roberto natchnie tą drużynę przed dzisiejszym meczem
Już miałem napisać, że o styl i wygraną jestem jakoś dziwnie spokojny kiedy przypomniałem sobie... że u nas gra Jaliens.




Nie ma wyjscia jak ich nie natchnie ,to juz nie natchnie ich nigdy bo go juz nie bedzie............

WALCZYC ,WALCZYC!! AGRESJA !!!!!!!!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując