Mario Nh napisał(a):

Coś czuje, że Roberto natchnie tą drużynę przed dzisiejszym meczem 
Już miałem napisać, że o styl i wygraną jestem jakoś dziwnie spokojny kiedy przypomniałem sobie... że u nas gra Jaliens.
|
Nie ma wyjscia jak ich nie natchnie ,to juz nie natchnie ich nigdy bo go juz nie bedzie............
WALCZYC ,WALCZYC!! AGRESJA !!!!!!!!!