Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 06.11.2011, 14:21
ch.j z porażkami w pucharach, ze słabą formą. Jeśli nasi dadzą z siebie 100 proc zrobimy parchów, którzy tak naprawdę prezentują poziom 2 ligi

moze przypomnij sobie jaki poziom pokazali nasi gwiazdorzy tydzein temu z Podbeskidziem ....... panowie - ochloncie- gra Wisły jest tragiczna i wtym meczu moze byc naprawde roznie ....pisze to dlatego ze nie Niewierze- tylko zeby oszczedzic Wam pozniej wstydu ................
Odpowiedz cytując