Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11231
Stary 06.11.2011, 14:05
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Liczę na Stana i na to że sprowadzi nam Dudu bo to jak na polskie warunki najlepszy ofensywnie grający lewy obrońca, który co sezon gra na wysoki poziomie... i do tego będzie za free w przyszłym roku
Lech go chce pozyskac wiec do konca kontraktu nie ma co czekac
Odpowiedz cytując