tomasz_19 napisał(a):

|
Liczę na Stana i na to że sprowadzi nam Dudu bo to jak na polskie warunki najlepszy ofensywnie grający lewy obrońca, który co sezon gra na wysoki poziomie... i do tego będzie za free w przyszłym roku
|
Lech go chce pozyskac wiec do konca kontraktu nie ma co czekac