ToTylkoJa napisał(a):

Ale gościu, sam zaczynasz zbędną dyskusję o Legii, jaka to ona zła i niedobra, jak sobie dała wcisnąć Daewoo do nazwy itp. A sam nosisz zapewne szalik z logiem S.A. a nie herbem Wisły, więc po co te wyrzuty?
A propo niesłyszenia - wiesz, w tamtych czasach internet nie był jeszcze tak dostępny jak teraz. Więc sporo rzeczy mogło do ciebie nie dochodzić.
|
Nie ma sensu wchodzić z nim w dyskusję. Jak mu wytłumaczysz A to wymyśli B nie odpisując na A. Jak mu wytłumaczysz A i B to wymyśli C udając, że nie widzi odpowiedzi o A i B.
Tak było z logo S.A., tak było z frekwencją, tak było z wszechobecnym spiskiem antywiślackim z czołowym Legionistą Szymkowiakiem na czele. Szkoda na niego czasu.
Pocieszające jest to, że taką poradę jak Ty ode mnie teraz, ja otrzymałem od kilku kibiców Wisły.