Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17522
Stary 06.11.2011, 14:02
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Ale gościu, sam zaczynasz zbędną dyskusję o Legii, jaka to ona zła i niedobra, jak sobie dała wcisnąć Daewoo do nazwy itp. A sam nosisz zapewne szalik z logiem S.A. a nie herbem Wisły, więc po co te wyrzuty?

A propo niesłyszenia - wiesz, w tamtych czasach internet nie był jeszcze tak dostępny jak teraz. Więc sporo rzeczy mogło do ciebie nie dochodzić.
Nie ma sensu wchodzić z nim w dyskusję. Jak mu wytłumaczysz A to wymyśli B nie odpisując na A. Jak mu wytłumaczysz A i B to wymyśli C udając, że nie widzi odpowiedzi o A i B.

Tak było z logo S.A., tak było z frekwencją, tak było z wszechobecnym spiskiem antywiślackim z czołowym Legionistą Szymkowiakiem na czele. Szkoda na niego czasu.

Pocieszające jest to, że taką poradę jak Ty ode mnie teraz, ja otrzymałem od kilku kibiców Wisły.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 06.11.2011 o godz. 14:21.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując