Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 06.11.2011, 13:06
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nawet jak dobrze nam szło w lidze, np za Skorży, to przy Kałuży wygrywaliśmy jedną bramką maks.
Oczekujecie że teraz grając padlinę na wyjazdach, bez motorka napędowego (Melikson) wygramy kilkoma bramkami ? A jak nie to Maaskant won. Eh panowie, chwila zastanowienia by się przydała.
jesli tylko pejsy nie beda sie bronic w 11 a Wisla zagra na 100% to 3 do przerwy bez znaczenia czy z Melixem,gramy z najslabsza cracovia od lat nawet podwojna motywacja pejsow nie zastapi umiejetnosci
tylko czy zagramy na 100%
Ostatnio edytowane przez moce : 06.11.2011 o godz. 14:19.
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując