Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 06.11.2011, 11:37
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
wiślak1906 forever


PS Motyka to zdrajca. Każdy kto załozy na siebie pasiastą wycieraczkę powinien być na R22 szmatą. A on jest zapraszany wielce na trybunę honorową jako przyszła legenda. Wstyd.

Nie chciała go Wisła, po powrocie z Norwegii, to poszedł do Cracovii.

Zieniu, Goły, Baszczu i wielu innych dlaczego nie uczyniliście podobnie
Przesadzasz po prostu kiedyś było inaczej - normalnie, nikt kto chodził z nożem nie nazywał się kibicem. A Motyka to porządny chłop i ma Wisłę w sercu.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując