Mateusz91 napisał(a):

wiślak1906 forever
PS Motyka to zdrajca. Każdy kto załozy na siebie pasiastą wycieraczkę powinien być na R22 szmatą. A on jest zapraszany wielce na trybunę honorową jako przyszła legenda. Wstyd.
Nie chciała go Wisła, po powrocie z Norwegii, to poszedł do Cracovii.
Zieniu, Goły, Baszczu i wielu innych dlaczego nie uczyniliście podobnie
|
Przesadzasz po prostu kiedyś było inaczej - normalnie, nikt kto chodził z nożem nie nazywał się kibicem. A Motyka to porządny chłop i ma Wisłę w sercu.