Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 06.11.2011, 11:28
wiślak1906forever - skoncz. to nie jest temat w ktorym powinienes prowadzic wywody nt swoich przygod.
Co do meczu, to licze, ze po ostatnich kompromitacjach dzisiaj strzelimy pare bramek. Tak. Nad parchami zwyciestwo musi byc wysokie.
Odpowiedz cytując