Na dzisiaj Wisełka tylko leci, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasza wygrana. Remisu nie wykluczam, ale niczym nam nie pomoże, potrzebne są 3pkt, dla nas i pasów. Będzie pewnie otwarty mecz. Podeprze się podpórka dla bezpieczeństwa

JJJBG !!
Cracovia Krakow - Wisla Krakow x2
ako 1.25
Powód: Takiej żenady dawno nie widziałem. na Podbeskidzie i Fullham jeszcze przymykałem oko jakoś, ale na Derby, co jeden najważniejszych meczy w roku, to jakieś nieporozumienie co pokazali dziś. Jedynie Wilka można pochwalić, coś starał się robić, wkładał dużo serca, reszte to Żal komentować.