Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10380
Stary 06.11.2011, 11:22
Na dzisiaj Wisełka tylko leci, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasza wygrana. Remisu nie wykluczam, ale niczym nam nie pomoże, potrzebne są 3pkt, dla nas i pasów. Będzie pewnie otwarty mecz. Podeprze się podpórka dla bezpieczeństwa JJJBG !!

Cracovia Krakow - Wisla Krakow x2

ako 1.25

Powód: Takiej żenady dawno nie widziałem. na Podbeskidzie i Fullham jeszcze przymykałem oko jakoś, ale na Derby, co jeden najważniejszych meczy w roku, to jakieś nieporozumienie co pokazali dziś. Jedynie Wilka można pochwalić, coś starał się robić, wkładał dużo serca, reszte to Żal komentować.
Ostatnio edytowane przez Maxior : 06.11.2011 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując