|
W sumie napisałeś się sporo i aż przykro mi odpisywac tak brutalnie ale:
1) technika
2) kondycja
Jak nie masz techniki to wszystkie schematy można sobie wsadzic. A jak nie masz kondycji to dwa, trzy sprinty (a w piłce nożnej krótkie sprinty na dlugości ok. 3- metrów wykonuje się co chwila) i gdy piłka do Ciebie leci to modlisz się żeby tylko ją trafic a czy pójdzie do najbliższego partnera czy też w aut to już wszystko jedno...
|