Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
160
06.11.2011, 11:08
Mateusz91
napisał(a):
wiślak1906 forever
Powiedziałeś im prawdę w morde, przykozaczyłeś po ch...
Jak można się dać najeb... parchom i jeszcze się tym chwalić.
JŻS
Ich było 3 i staliśmy na polu, rozmawialiśmy o dzisiejszych derbach i o sytuacji w naszych klubach.Jak zaczeli obrażać Wisłe to chyba musiałem odbić
Może ty byś im racje przyznał
wiślak1906forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1906forever
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1906forever