Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14790
Stary 06.11.2011, 10:14
Sztuczne to całe zamieszanie a zaintersowani to słabi aktorzy. Nawet nie ma czym się specjalnie zajmować.
Zwyczajnie Kaczyński chce przyciągnąć do siebie niezdecydowanych oraz takich którzy nie akceptują Kaczyńsiiego.
Wywalił Ziobrę,ten stworzy partię a tak naprawdę będzie to samo co PiS.
A tzw media będą mieć problemchociaż już są sondaże dające Ziobrze&co 9 procent. Ale zenada.

PiS nie dogorywa,bo ma stały eletorat. Jakiś mędrzec wymyślił haseło i reszta je powtarza. Lenin byłby dumny
Wielki rozłam a po wyborach stworzyliby jak nic koalicje czy co tam trzeba.Jednynie Ten od Toli może mieć nadzeje,że od czasu do czasu Ziobro&co może go poprzeć bo w arytmetyce sejmowej ma cieniutko, i pewnie wolałby poparacie engo złego Ziobry niż oficjalne Palikota

Oni naprawdę mają ludzi za debili,chociaż jak się słucha i czyta co nietorych to ciżęko mieć inne wrażenie.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W Grecji w zeszłym tygodniu zakupili 400 czołgów od USA i doonano wymiany oficerów na kluczowych stanowiskach. To jest ciekawe a nie jakieś pierdzenie o podziałach wyrwach i innych sztucznościach,które do żadnych zmian nie prowadzą.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.