Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 06.11.2011, 01:13
taka uchwała weszła w życie, właśnie po to - żeby mpk krakowskie było sprawniejsze. By kierowcy i motorniczy dojeżdżali na czas na przystanki.

Jak na co drugim przystanku ktoś wchodzi i chce kupić bilet, to kierowca traci czas na wydawanie reszty, na szukanie biletu itd...

Niby to tylko 1 bilet sprzedaje - ale jak na trasie 15 osób tak chce kupić bilet, to pojawią się spóźnienia.


Jasne - masz 2 zł na bilet - 20 gr. dla kierowcy.
Nie weźmie nawet jakby chciał.

Ta uchwała ma też na celu zmuszenie pasażerów do kupowania biletów wcześniej. W automatach albo kioskach.

Kierowca ma kuźwa prowadzić pojazd, a nie handlować papierkami.
Odpowiedz cytując