A ja chciałem sie zapytać czy ktoś z Was korzysta z czytnika e-book. Mam zamiar sobie taki właśnie sprezentować i mój wybór padł na ponoć najlepszy Kindle 4 Classic firmy Amazon. Macie jakieś doświadczenie z takimi czytnikami bo książek raczej do czytania przez takie czytniki to nie brakuje i zawsze się zaoszczędzi na książkach
