Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#416
Stary 05.11.2011, 23:50
A ja chciałem sie zapytać czy ktoś z Was korzysta z czytnika e-book. Mam zamiar sobie taki właśnie sprezentować i mój wybór padł na ponoć najlepszy Kindle 4 Classic firmy Amazon. Macie jakieś doświadczenie z takimi czytnikami bo książek raczej do czytania przez takie czytniki to nie brakuje i zawsze się zaoszczędzi na książkach
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !
Odpowiedz cytując