Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8925
Stary 05.11.2011, 23:38
jova napisał(a):Wyświetl post
(...)
Ależ bolą cię wyniki Skorży. (...)
Nie tylko jego. Ten sk@#@*&n doprowadził do największej kompromitacji w historii naszych występów w europejskich pucharach, uczył się na "wielbłądach" u nas, a w Legii zbiera owoce.

Powiem szczerze - nie cierpię gościa i życzę mu wszystkiego najgorszego. Skorża zostawił u nas ruinę i zgliszcza, więc u innych powinien osiągać podobne efekty.

Natomiast nie podzielam zachwytów nad Maaskantem - w Londynie zebraliśmy tradycyjny oklep i akurat "dobre wrażenie" nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

Okuka z Legią też zostawili po sobie "dobre wrażenie", dostając od Valencii 6-1. Niestety, to "dobre wrażenie" pamiętają tylko koneserzy futbolu, wynik pamiętają wszyscy. Z naszym meczem w Londynie będzie podobnie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując