-Goral- napisał(a):

|
Ale na takiej zasadzie nikogo z nikim by nie można porównywać, bo nigdy dwóch trenerów nie prowadzi tego samego zespołu w tym samym czasie. Każdy trener ma swoją wizję, swoich zawodników.
|
Jasne, chodzi mi że nie da się porównać akurat w tym przypadku
-Goral- napisał(a):

|
Zgadzam się, że Skorża by raczej nie poradził sobie u nas z tym składem z tą wieżą Babilon. Tylko, że jakby był u nas to by sobie zrobił inny skład.
|
U nas już był, wiemy jak to się skończyło o czym pisałem
Na dziś na pewno Legia pod dowództwem Skorży gra lepszą piłę niż my i to bez 2 zdań.Punkty w lidze(tu najmniejsza na dziś różnica), bezpośredni pojedynek , puchary - wszystko dla nich na plus ale też trzeba sobie powiedzieć że Legia Skorży na transferach ma bilans - minus ok 3 mln euro, czyli tyle na czysto włożono w budowę drużyny(bez wynagrodzeń).
U nas to przy podobnym liczeniu jest plus 5 mln euro - czyli tyle klub/właściciel zarobił.
To jest różnica 8 mln euro co jak na naszą ligę jest sumą ogromną, pomimo tego że wiadomo że pieniądze nie zawsze odzwierciedlają realny potencjał.