Gwiaździsty napisał(a):

Szkoda, że nie walczyliście kiedyś tak bohatersko ze zmianą nazwy na Legia Deawoo. Wtedy jakoś nie było o tej "walce" (jesli wogóle była) jakoś słychać.
|
Ale gościu, sam zaczynasz zbędną dyskusję o Legii, jaka to ona zła i niedobra, jak sobie dała wcisnąć Daewoo do nazwy itp. A sam nosisz zapewne szalik z logiem S.A. a nie herbem Wisły, więc po co te wyrzuty?
A propo niesłyszenia - wiesz, w tamtych czasach internet nie był jeszcze tak dostępny jak teraz. Więc sporo rzeczy mogło do ciebie nie dochodzić.