Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17518
Stary 05.11.2011, 23:10
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że nie walczyliście kiedyś tak bohatersko ze zmianą nazwy na Legia Deawoo. Wtedy jakoś nie było o tej "walce" (jesli wogóle była) jakoś słychać.
Ale gościu, sam zaczynasz zbędną dyskusję o Legii, jaka to ona zła i niedobra, jak sobie dała wcisnąć Daewoo do nazwy itp. A sam nosisz zapewne szalik z logiem S.A. a nie herbem Wisły, więc po co te wyrzuty?

A propo niesłyszenia - wiesz, w tamtych czasach internet nie był jeszcze tak dostępny jak teraz. Więc sporo rzeczy mogło do ciebie nie dochodzić.
Odpowiedz cytując