Jacko_1 napisał(a):

Jeszcze jedno - żaden z tych stadionów, które porównywałem, nie uważam za "Mercedesa", raczej za solidne auta klasy prawie luksusowej, czyli bardziej Volvo, Saab niż Mercedes, BMW.
|
Luksus to chyba jednak trochę inaczej wygląda. Samochodów luksusowych nie klepie się seryjnie w milionach egzemplarzy. Przynajmniej jak dla mnie. Mercedes czy BMW to co najwyżej dobre marki. Taki mały offtopik.