Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20149
Stary 05.11.2011, 22:16
Jacko_1 napisał(a):Wyświetl post

Jeszcze jedno - żaden z tych stadionów, które porównywałem, nie uważam za "Mercedesa", raczej za solidne auta klasy prawie luksusowej, czyli bardziej Volvo, Saab niż Mercedes, BMW.
Luksus to chyba jednak trochę inaczej wygląda. Samochodów luksusowych nie klepie się seryjnie w milionach egzemplarzy. Przynajmniej jak dla mnie. Mercedes czy BMW to co najwyżej dobre marki. Taki mały offtopik.
Odpowiedz cytując